INŽENÝR SÉRIOVÉ KVALITY
AC Jobs
Liberec
před 13 dny

Máte zkušenosti z oddělení kvality, hovoříte anglickým jazykem, jste odborník na nástroje kvality a chcete pracovat v automotive?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Jedna z největších a nejstabilnějších společností v Libereckém kraji hledá posilu do oddělení kvality, na pozici : INŽENÝR SÉRIOVÉ KVALITY (40 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Sledování kvality výrobků
  • Koordinovat proces uvolnění prvních vzorků
  • Tvořit analýzy a reporty ohledně požadavků zákazníků
  • Spolupráce na interních a externích auditech
  • Řešení zákaznických / dodavatelské reklamace
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Spolupráce s technikem kvality a technologem
  • Co požadujeme?

  • Zkušenosti a znalosti z oddělní kvality
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Znalost nástrojů kvality a norem ISO
  • Komunikativnost a silnou osobnost a flexibilitu
  • Co nabízíme?

  • Zázemí prosperující mezinárodní firmy
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost ročních bonusů
  • Příspěvky na stravování
  • Široký výběr z hotových jídel přímo ve společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Možnost navštěvování sportovního a rehabilitačního střediska
  • Příspěvky vhodné pro rodiny s dětmi
  • Nástup ihned
  • Požádat