Zdravotnický asistent (praktická sestra) oddělení Interní, NIP, MOJIP
ALMEDA, a.s.
Neratovice, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

10 důvodů, proč pracovat pro nás : -příplatek na znevýhodněné pracoviště ve výši 3 000,-Kč-směnný příplatek 7 000,-Kč-velmi dobré mzdové podmínky-BENEFITNÍ PROGRAM - Cafeterie, Multisport karta nebo penzijní připojištění-benefit masáže pro zaměstnance-možnost dalšího vzdělávání a finanční podporou zaměstnavatele-příspěvek na stravování-5 týdnů dovolené-práci na plný nebo zkrácený úvazek ve směnném provozu-pěkné pracovní prostředí, přátelský kolektiv-dobrá dostupnost z Prahy (25min) 5 důvodů, proč zaměstnat právě Vás : -odborná způsobilost dle zákona 96 / 2004 sb.

 • zájem o práci v příjemném prostředí-pečlivost a preciznost-empatie ve vztahu k pacientům-rádi přivítáme i čerstvé absolventy Nástup možný ihned nebo dohodou.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost