STROJÍRENSKÝ A MANIPULAČNÍ DĚLNÍK
EGE, spol. s r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce : manipulace s ocelovými konstrukcemi pomocí jeřábu a VZV, vázání břemen, nakládka a vykládka vozidel.Kvalifikace : základní vzdělání / vyučení, platné oprávnění na VZV.

 • Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.Zam výhody : zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující a ekonomicky silné české firmy;
 • práce v Č. Budějovicích- výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy; výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy- mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona;
 • vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky; kulturní a společenské akce pro zaměstnance; 5 týdnů dovolené ročně; 13. a 14.

  plat, měsíční odměny, věrnostní odměny; příspěvek na penzijní připojištění; dotované stravování přímo v areálu firmy; investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy).

  Náborový příspěvek ve výši 30.000 Kč.Kontakt : telefonicky (8 : 00 - 14 : 00 hod.) nebo e-mailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost