Export Specialist
Thermo Fisher Scientific
Brno, Czech Republic
před 2 dny

brněnském Thermo Fisher Scientific navazujeme na více než 70 let dlouhou tradici elektronové mikroskopie. Vyvíjíme a vyrábíme špičkové elektronové mikroskopy a spektrometry.

Naše přístroje se podílejí na výzkumu virů, umožňují pokrok ve vývoji procesorů i nových léčiv. Jsme největsi vývozce Jihomoravského kraje a pravidelně se umisťujeme na předních příčkách Zaměstnavatele roku.

oddělení Logistiky se nestaráme jen o přepravu. Naší zodpovědností je materiálové a výrobní plánování, nákup unikátních komponentů i skladováni.

Poskytujeme skvělý zákaznicky servis. Naše přistroje odesíláme do celého světa a pomáháme při jejich instalaci. Práce u nas je náročná, ale smysluplná.

 • Čemu se u nás budete věnovat?* Zajištění odeslání / exportu včetně fakturace* Optimalizace a správnost vývozních procesů a náležitostí* Komunikaci s přepravními společnostmi o způsobu a možnostech přepravy* Screening jednotlivých transkací - subjektů a zboží* Celní řízení včetně komunikace s celními deklaranty* Zpracování faktur za přepravu* Komunikace s prodejními divizemi společnosti* Precisní dodržování systému logistiky;
 • přesnou, dokladovanou a včasnou komunikací* Dodržování platných pravidel Supply Chain Security* Dodržování platných dokumentů IMSKoho hledáme?

 • Středoškolské s maturitou / VŠ* 2 roky praxe v oblasti logistiky* Samostatnou, komunikativní a proaktivní osobnost s logickým myšlením* Pokročilou znalost angličtiny* Znalost práce v MS Office* Časová flexibilita* Schopnost operativního rozhodování pod časovým tlakem* Zkušenosti s ERP systémy (QAD výhodou)Čím vás budeme motivovat?
 • Jsme silná mezinárodní firma, která se o své lidi stará a dokáže je patřičně finančně ocenit* Získáte stabilitu a perspektivu do budoucna.
 • U nás můžete skutečně růst* Vyrábíme špičkové přístroje pro vědu, které pomáhají dělat svět zdravější, čistší a bezpečnější práce u nás je sice náročná, ale vždy smysluplná* Budeme podporovat vaše vzdělávání a rozvoj.

  Placené kurzy angličtiny, hard i soft-skills školení jsou u nás standard* Nabízíme flexibilní pracovní dobou s možností práce z domu (až 2 dny týdně)* Opravdu široká nabídka benefitů (Multisportka, roční bonus, 3 dny osobního volna, mobilní tarif atd.

  Neformální firemní kulturou všichni si tykáme a obleky se u nás nenosí. Spíše nás potkáte ve firemních sportovních dresech* Sídlíme v moderní budově, máme skvělou kantýnu, firemní posilovnu, masáže a fyzioterapii přímo ve firmě

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost