Nástrojař
KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Třemošnice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov č.p. 1, 538 43 TřemošniceNÁPLŇ PRÁCE : Výroba / oprava nástrojů, práce s technickou dokumentací a měřidly, práce na strojích v nástrojárně.

POŽADAVKY : Vyučení ve strojírenském oboru, orientace ve výkresové dokumentaci, zkušenost s výrobou / opravou nástrojů a znalost základních zásad měření, manuální zručnost, spolehlivost.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, stravenkový paušál.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost