Junior IT Business Analytik - Trainee program
Kooperativa
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Studuješ v posledním ročníku VŠ nebo jsi VŠ dokončil / -a v posledním roce? Pak tě může zajímat náš Trainee program. : )Budeš pracovat v největší pojišťovně na českém trhu a pro společnosti ve skupině Vienna Insurance Group.

Jako Trainee si projdeš všemi odděleními. A protože naše IT pokrývá drtivou většinu toho, co je potřeba k provozu aplikací, od zajištění hardwaru po vývoj všech systému, tak se seznámíš s celým IT světem.

Současně budeš pracovat na nových výzvách jako je robotizace, automatizace procesů, digitalizace dokumentů, mobilních platformách.

Nahlédneš do marketingové a právní oblasti. Neexistuje oblast, ve které zde nemáme opravdové odborníky. Špičková pojišťovna dnes nemůže být bez špičkových technologií a skvělých lidí, kteří ji umějí dobře uchopit.

Proto hledáme i tebe do svého týmu.### Co tě u nás čeká?* Pochopíš podstatu procesu, které máme a aplikaci, které tyto procesy umožňují* Specificky se zaměříme na vybrané aplikace, se kterými bys mohl do budoucna pracovat* Budeš testovat nové funkce v rámci dané aplikace ve spolupráci se zkušenými kolegy* Získáš přímou zkušenost s reálným vývojem postupně vybereme menší požadavek, u kterého provedeš analýzu, navrhneš řešení a ve spolupráci s tvým vedoucím ho realizuješ v rámci vývojového týmu (to zní dobře, ne?

Možná spolupráce na probíhajícím projektu seznámení se s jednotlivými aktivitami (analýza, UX design, UML mapování, atp.

Nabídneme ti plnohodnotné Kooperativní benefity : * Hlavní pracovní poměr (nebo částečný úvazek) na 1 rok s potenciálem prodloužení spolupráce po dokončení Trainee programu.

 • Práci se zajímavými technologiemi v týmu zkušených parťáků* Flexibilní pracovní dobu a home office* 25 dnů dovolené + 3 Free days + 1 Charity day + 1 Care day* Systém Cafeterie, kde můžete čerpat benefit body na relax, nákupy, dovolenou a produkty.
 • Stravenky v hodnotě 110 Kč* Zaměstnanecký mobilní tarif* Firemní knihovnu, hrazené jazykové kurzy a vzdělávání ve vašem oboru* Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, slevy na pojištění* Slevy u našich obchodních partnerů* Týmové a sportovní akce* Zdravotní péče na pracovišti (fyzioterapie, jóga)* Odměny za doporučení nových kolegů### Co k tomu budeš potřebovat?
 • Být v posledním ročníku VŠ nebo maximálně 1 rok po jejím dokončení.* Dobrou znalost MS Office* Analytické myšlení* Základní znalost alespoň jednoho programovacího jazyka
 • Používání SQL* Dobré komunikační schopnosti, chuť se rozvíjet
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost