Projektant/ka měření a regulace
REGOMARKET s.r.o.
Vsetín, Valašské Meziříčí
před 2 dny
source : Hitprace

PROJEKTANT / KA MĚŘENÍ A REGULACE Nástup možný ihned. Pracovní doba Po-Pá.POŽADUJEME : minimální vzdělání SŠ elektrotechnické, osvědčení dle vyhlášky č.

50 / 1978 Sb. výhodou, znalost práce v MS Office, řidičské oprávnění sk. B, znalost práce v AutoCad výhodou, znalost anglického jazyka výhodou.

Dále požadujeme ochotu učit se novým věcem a schopnost pracovat v týmu i samostatně, pečlivost a zodpovědnost.NÁPLŇ PRÁCE : tvorba dokumentace MAR a ASŘTP v energetice a chemickém průmyslu, práce s technickou dokumentací, technická jednání se zákazníkem, příprava podkladů pro výběrová řízení.

NABÍZÍME : pět dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění. Mzda je k jednání, zaměstnavatel bude přihlížet k dosavadní praxi a k získaným zkušenostem.

PRVNÍ KONTAKT : životopisy zasílejte e-mailem : vitamvas regomarket.cz.ov. 16.10.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost