Lektor tvorby webových stránek
AbecedaPC Consulting a.s.
Praha
před 7 hodinami
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Hledáme lektora na školení se zaměřením na vytváření webových stránek. Školení probíhají online nebo v našich učebnách v Praze (přímo u metra Vysočanská).

Hledáme lektora především na školení práce s redakčními systémy a programování v jazyce HTML a CSS. Výhodou je znalost PHP a dalších programovacích jazyků nebo přesah znalostí do oblasti návrhu uživatelského rozhraní, grafiky webových stránek nebo internetového marketingu.

Od lektora očekáváme kromě znalostí dobré vystupování, prezentační dovednosti a trpělivost. S přípravou na školení novému lektorovi pomůžeme.

Rozsah spolupráce závisí na domluvě. Je možná spolupráce v řádu několika dnů v období červen až srpen i dlouhodobá a intenzivnější spolupráce.

Práce je vhodná pro studenty. Odměna od 300 Kč / hod. Spolupráce je možná na DPP i ŽL. Výhodou pro lektora je možnost účastnit se našich školení a rozvíjet si u nás své znalosti.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost