Řidič sk. C, obsluha stavebních strojů - kolových nakladačů
EDS Trade s.r.o.
Krnov
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : Čsl. Armády 1112 / 27a, KrnovKvalifikační předpoklad : o řidičský průkaz skupin B + C (vč. platného průkazu profesní způsobilosti),o jeřábnický nebo vazačský průkaz výhodou,o průkaz strojníka obsluhy kolových nakladačů a lopatových rýpadel (traktor bagr, rýpadlo nakladač apod.

o dopravně psychologické vyšetření.Charakteristika prací : o řízení silničních motorových vozidel s celkovou hmotností nad 12 t, vč.

provádění denního ošetření a běžné údržby, vč. obsluhy přídavných zařízení (např. HAK systém apod.),o obsluha speciálních vozidel a jejich nástaveb,o vyvážení odpadů v kontejnerech, převoz silničních strojů a mechanismů,o řízení a obsluha stavebních pracovních strojů a mechanismů, vč.

jejich běžné údržby,o řízení a obsluha pily na řezání živičných a betonových krytů, vibrační desky, vibrační lišty, energocentrály,o instruktáž obsluhy strojů a zařízení,o řízení a obsluha stavebních strojů - kolových nakladačů, vč.

zemních a terénních prací (odkopávky pro silnice, vč. vykopávek v blízkosti vedení, hloubení rýh, úprava a rovnání pláně v zářezech a násypech, rozprostření ornice, svahování v zářezech a násypech apod.

o provádí ostatní odborné práce dle pokynu nadřízeného pracovníka,o v případě potřeby pracovní náplň silničního dělníka.

Zasílat životopisy na e-mail : info edstrade.czZ : 22.4.2020 A : 3.8.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost