TECHNIK KVALITY
Ros Czech s.r.o.
Most
před 3 dny
source : Hitprace

TECHNIK KVALITYNáplň práce : péče a komunikace se zákazníky a dodavateli, spolupráce na závádělní nových projektů a zlepšování v procesech, podpora výroby při řešení kvalitativních problémů, kontrola procesů, provádění interních auditů, účast na zákaznických a certifikačních auditech, správa zkušebních a kontrolních plánů, tvorba PPAP dokumentacePožadavky : vzdělání technického směru, znalost Německého nebo Anglického jazyka slovem i písmem, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk.

B, samostatnost, organizační schopnosti, znalost základních nástrojů kvalit (8D report, statistické metody, 5x proč ), výhodou znalost normy IATF, FMEA, 5S apod.

Zaměstnanecké výhody : roční bonus, bonus za audit, měsíční odměny, stravenky v hodnotě 100, Kč, náborový a stabilizační příspěvek ve výši 5000,- Kč, dovolená ve výši 25 dní a dalších 5 dní bonusové dovolené navíc, volnočasové poukázky, firemní akce.

HLÁSIT SE : Čadek Martin, tel. : 476 014 003, e-mail : personal-most ros.cz, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost