Junior Specialista/Specialista v oblasti nákupu s němčinou - Ostrava
Siemens
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Chcete rozvíjet svou kariéru? Rádi komunikujete v němčině? Pracujete rádi s počítačem a dobře ovládáte MS Office? Stali byste se rádi součástí mezinárodní společnosti?

Jsme tým, který se věnuje nákupu materiálu a služeb pro Siemens závody a pobočky z Německa, Rakouska a České republiky. Zpracováváme nákupní požadavky, poptáváme zboží a vytváříme objednávky pro dodavatele.

Kvůli tomu denně mluvíme s našimi kolegy a dodavateli převážně německy. Naše Centrum sdílených služeb je ideálním místem pro start a rozvoj kariéry.

Nové zaměstnance plně zaškolíme a poskytneme jim plnou podporu k tomu, aby se co nejlépe začlenili do pracovních týmů a rozvíjeli své pracovní zkušenosti.

Co u nás budete dělat? zpracovávat nákupní požadavky zpracovávat potvrzení objednávek výhledově přebírat další pracovní úkoly komunikovat s kolegy / zákazníky / dodavateli e-mailem a telefonicky na denní bázi aktivně podporovat tým při zpracování denního inputu Co od Vás očekáváme?

aktivní / komunikativní znalost německého jazyka proaktivitu, samostatnost a prozákaznický přístup schopnost rychlého zaškolení, ochotu učit se zodpovědný přístup k práci dobré komunikační dovednosti schopnost týmové spolupráce ukončené středoškolské vzdělání uživatelskou znalost MS Office Dále nabízíme 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života individuální rozpočet na benefity ve výši min.

24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní pojištění příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky Organization : Global Business Services Company : Siemens, s.

r.o. Experience Level : Recent College Graduate Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost