učitel/ka ZŠ
Základní škola a Mateřská škola Úterý, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
Úterý, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Požadavky : VŠ pedagogické směru, zaměřeného na učitele / učitelku 1. stupně základních škol Trestní bezúhonnost Plat : Dle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, platová tř.

12 (od 21 500 do 27 940 Kč měsíčně podle věku a praxe), osobní příplatek a zvláštní příplatek dle příslušných platových předpisů.

Nabízíme : Nabízíme zajímavou práci v malém kolektivu, ve třídách s nízkým počtem žáků. Chceme dát prostor v týmu vedení školy, prostor pro realizaci vlastních přístupů, plánů a akcí.

K pracovní pozici je k dispozici byt (ihned k nastěhování), či příspěvek na dopravu. Kontakt : Zastupující ředitelka : Markéta Ouřadová, tel.

použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost