SW INŽENÝR - automatizované testování - zajímavé finanční ohodnocení
Grafton Recruitment
Ostrava
před 4 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Hledáme nadšence pro oblast IT!Nabízíme možnost pracovat na špičkových projektech, které Tě mohou ve své kariéře posunout o kus dál, práci v neformálním a velmi přátelském týmu laděného na stejnou notu!Líbila by se Ti pozice SW INŽENÝR?

Co bude Tvou náplní práce : * spolupráce na vývoji automatizovaného testování na zajímavých projektech* komplexní řešení technických problémů* komunikace s vývojovým týmem* budeš se podílet na návrzích a implementaci nových funkcí pro automatizované testování

BENEFITY :

  • práce na velice zajímavých projektech* příležitost cestovat do zahraničí* práce v mladém a příjemném kolektivu* možnost realizace vlastních nápadů* možnost práce na home office* stravenky v hodnotě 100 Kč* flexibilní pracovní doba* 5 týdnů dovolené* příspěvky na volnočasové aktivity* sick days* pravidelné firemní akce* kurzy angličtiny zdarma* podpora sportovních akcí
  • POŽADAVKY :

  • min. Bc vzdělání technického směru, nejlépe v oblasti informatiky
  • znalosti OS Linux* znalost jednoho ogramovacího jazyka : C, C++, JAVA, PYTHON, JAVA Script, C#, Bash, Ruby* znalosti v oblasti : instalace, konfigurace nebo testování webových nebo mobilních technologií velkou výhodou* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni* týmový hráč* zapálení pro IT oblast
  • Požádat