Seřizovač strojů
REINFURT - ČR. k. s.
Prachatice
před 6 dny
source : Hitprace

Vaší náplní práce bude : Kapacitní plánování a koordinace výroby s cílem zajištění zpracování zakázek dle daného plánu výrobyProvádění seřizování strojů a zařízení na montáž kuličkových ložisek Provádění kontrol nastavení bezpečnostních a technologických parametrů Následná obsluha seřízených strojůSpolupráce na zpracování zakázek Zodpovědnost za přípravu expedice a uskladnění přijatého materiálu .

Požadujeme : SŠ vzdělání technického zaměření, či dlouholetá praxe v obsluze strojů Aktivní znalost německého jazyka velkou výhodouTechnické myšlení, čtení výkresové dokumentaceSamostatnost, trpělivost, odolnost vůči stresovým situacím, vyšší stupeň časové flexibility, ochota učit se novým věcem.

Práci ve dvousměnném provozu Nabízíme : Práci ve stabilní a trvale se rozvíjející mezinárodní společnostiOdpovídající finanční ohodnoceníMožnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy / jazykové kurzy AJ,NJZaměstnanecké benefity : 29 dní dovolené, vánoční prémie, příspěvek na dojíždění, přítomnostní prémie, příspěvek na penzijní spoření, prémie za export, závodní stravování .

Náborový příspěvek 20.000,- KčDvousměnný provozMožnost nástupu : ihned Pokud máte zájem o tuto pozici , zašlete prosím svůj životopis na adresu Lucie.novotna reinfurt.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost