*Automechanik nákladních vozidel
PKS stavby a.s.
Žďár nad Sázavou
před 2 dny
source : Hitprace

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?- práce v servisu nákladních vozidel- údržba, servis, opravy vozidel a strojů VOLVO, MAN, RENAULT, T815, Cat, JCB- realizace oprav a výměny jednotlivých dílů (brzdy, filtry, spojky apod.

vhodné pro ženy a muže JAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?- vyučení v technickém oboru (automechanik, opravář zemědělských strojů)- svářečský průkaz výhodou- řidičský průkaz skup.

C", "E" a profesní průkaz výhodou- aktivní spolupráce s kolektivem na pracovišti- zájem o práci , schopnost samostatné i týmové práce- vysoká kvalita práce a pracovní nasazení- manuální zručnost, spolehlivost, kladný vztah k dopravěPROČ SE U VÁM U NÁS BUDE LÍBIT- získáte zajímavou práci u stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr po celý rok- dostanete zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů : týden dovolené navíc, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost