OPERÁTOR KLASICKÉHO SOUSTRUHU
AC Jobs
Jihomoravský kraj
před 3 dny

Máte zkušenosti s klasickým soustruhem, hledáte perspektivní práci v Brně? Chcete pracovat v čistém prostředí? V tom případě jste pro nás ideální kandidát! Prosperující strojírenská společnost hledá do svého týmu pracovníka na pozici : OPERÁTOR KLASICKÉHO SOUSTRUHU (26-28.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Práce s klasickým soustruhem
  • Kontrola kvality vyrobených součástek
  • Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • Samostatná práce
  • Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici ve výrobě
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Zkušenosti práce se souhstruhem
  • Ochotu pracovat na 3směnný provoz
  • Manuální zručnost
  • Co nabízíme?

  • Perspektivné zaměstnání
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Jedná se o zaměstnanecký poměr přímo ve firmě (nejde o agenturní zaměstnání)
  • Požádat