Řidič/ řidička sanitního vozu
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Rychnov nad Kněžnou
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt zasláním životopisu na e-mail ctvrtecka.roman nemocnicenachod.cz. Případné bližší informace telefonicky PO-PÁ od 7 : 00 do 15 : 00 hod.

 • SOU- nepravidelná pracovní doba (ochota pracovat dle rozpisu služeb i o víkendech a svátcích)- řidičský průkaz sk. B (praxe min.
 • 3 roky)- podmínkou pro výkon činnosti řidiče sanitního vozu je akreditovaný kvalifikovaný kurz řidiče vozidla dopravy nemocných a raněných a pro uchazeče o zaměstnání je výhodou - uchazečům bez tohoto kurzu zaměstnavatel jeho absolvování umožní a finančně se na něm podílí- fyzická zdatnost, flexibilita, samostatnost a odpovědnost- po úspěšném absolvování kurzu navýšení mzdy- příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny- zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy- PP na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost