výrobní dělník/dělnice
Window Holding a.s.
Husinec, Czech Republic
před 21 hodinami
source : Hitprace

Požadujeme : - schopnost pracovat v týmu- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivostNáplň práce : - obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.

 • obsluha jednoduchých strojů a zařízení.- provádění běžných montážních kontrolních činností.- manipulační práceZaěstnanecké výhody : Zázemí stabilní a perspektivní společnosti.
 • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.1 týden dovolené nad rámec zákoníku práceMísto výkonu práce : - Husinec - provozovna Sklářská 48 Husinec- Zašová - provozovna Zašová 660, Zašová- Velké Meziříčí - provozovna Velké Meziříčí , Třebíčská 1162 / 72b Velké MeziříčíFiremní benefity.

  Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky.Dotované závodní stravování.Pevný výplatní termín.Firemní oděv.info pí. Dvořáková na tel. : 702188238

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost