UČITEL/-KA 2. STUPNĚ ZŠ
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín
Nová Paka
před 2 dny
source : Hitprace

UČITEL / -KA 2. STUPNĚ ZŠMísto výkonu práce : Základní škola Nová Paka, Husitská 1695Kvalifikační kritéria : Vysokoškolské vzdělání pedagogického směru dle 8 Zákona č.

563 / 2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném zněníPracovní náplň : Vzdělávací a výchovná činnost zaměřená na získávání vědomostí a dovedností ve všeobecně vzdělávacích podle školního vzdělávacího programuAprobace : tělesná výchova, nejlépe v kombinaci s matematikou, výtvarnou výchovou, hudební výchovou, popř.

s anglickým jazykemPožadavky : - spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, inovativnost- schopnost pracovat v týmu, ochota dále se vzdělávat,- orientace v trendech základního vzdělávání- znalost práce na PCPlatové ohodnocení : Platové zařazení dle nařízení vlády č.

222 / 2010 Sb. (katalog prací) a nařízení vlády č. 564 / 2006 Sb., podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxeObsah žádosti : - strukturovaný životopis včetně přehledu o průběhu předchozích zaměstnání- motivační dopisŽádosti zasílejte do 31.

3. 2019 e-mailem : info skolahusitska.cz nebo poštou na adresu : Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, Nová Paka 509 01.

Předpokládaný nástup v srpnu 2019. Možnost prodloužení pracovního poměru.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost