Dealer Services Administrative Assistant
DEFEND INSURANCE HOLDING s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pravidelné administrativní úkoly spojené s chodem oddělení likvidace pojistných událostí. Administrativní podpora zaměstnancům tohoto oddělení.

Koordinace a administrativa spojená s komunikací s dealery vozidel a zákazníky ve Velké Británii. Zodpovídání telefonických dotazů a emailů od zákazníků a dealerů vozidel.

likvidací pojistných událostí, spolupráce s oddělením likvidace pojistných událostí. Coordination and administration related to customers claims and cooperation with Claims department.

Anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni (písemná i mluvená forma), SŠ vzdělání, pečlivost, důslednost. English on very good level (both written and spoken), focus on detailes, consistency.

Dovolená navíc, zdravotní volno, školení, příspěvek na sport, bonusy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost