Oční optik/optička - optometrista/optometristka
CLR OPTIK s.r.o.
Olomouc
před 14 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Riegrova č.p. 396 / 13 Olomouc.Nástup možný ihned.Požadované vzdělání : SŠ nebo VŠ v oboru oční optik, optometrista.

Požadované dovednosti : - pozitivní přístup- příjemné vystupování- komunikační schopnosti- samostatnost- ochota učit se novým věcem- ŘP sk.

BNabízíme : - finanční odměny za dosažené výsledky- bonusy z prodejů- pěkné prostředíPracovní náplň : - komunikace se zákazníkem- broušení a opravy brýlí- vyřizování administrativy spojené se zakázkou- měření zraku, kontaktní čočky (optometrista)- pracovní doba ranní směna PO - PÁ 8.

00 - 16.30- odpolední směna PO - PÁ 9.30 - 18.00- 1x za 3 týdny sobota 9.00 - 12.00 (v létě v sobotu zavřeno)Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost