Specialista v produkčním středisku s plynulou ruštinou, češtinou a angličtinou
A.T. Kearney GmbH - organizační složka
Praha
před 4 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Na příkopě č.p. 859 / 22, Nové Město, 110 00 Praha 1KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Karpalová Tereza, tel. : 222 120 121, e-mail : tereza.

karpalova atkearney.comNáplň práce : - Příprava prezentací v PowerPoint na základě zadaných podkladů- Grafická úprava dokumentů ve Word a Excel- Infografika, letáky, newslettery, pozvánky apod.

 • Finalizace dokumentů (tisk, vazba, pálení CD)- Komunikace se zákazníky- Pravidelný reporting - Aktivní týmová spolupráce na nových a stávajících projektech Nabízíme : - Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Firemní benefity - Pestré portfolio pracovních úkolů - Vstupní zaškolení Požadujeme : - Výbornou znalost následujících software : MS PowerPoint, Word, Excel, Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, Premiere, Acrobat, Ableton, Audacity - Praxe v oboru grafický design- Zkušenost v technikách tisku jako litografie, serigrafie a ve výrobě papíru.
 • Aktivní znalost ruského, českého a anglického jazyka (na úrovni rodilého mluvčího), středně pokročilá znalost francouzštiny- Týmový duch, odolnost vůči stresu- Zkušenost na obdobné pozici výhodou - Loajalita, pečlivost, odpovědnost - Kulturní integrita- Logické a technické myšlení, schopnosti analýzy a kombinatoriky- Proaktivní osobnostZaměstnanecké výhody : stravenky, 5 týdnů dovolené
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost