Rozpočtář/ka, stavební přípravář/ka
KLIMA - ELEKTRON s.r.o.
Karlovy Vary, Czech Republic
před 20 hodinami
source : Hitprace
 • Kontakt : Nuc Pavel Ing., tel. : 353 449 277, e-mail : info klimaelektron.czPožadovaný profil : Úplné střední odborné s vyučením i maturitou;
 • technické zaměření - výhodou Znalost čtení stavebních a technických výkresů; realizace jednoduchých realizačních návrhůPraxe v sestavování rozpočtů výhodouPraxe ve stavebnictví výhodouKomunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresuSamostatnost, zodpovědnostVaše klíčové činnosti : Komunikace s dodavateli, objednateli, projektantyPříprava realizace zakázek, zpracování technických návrhů, zhotovení nabídek Nabízíme Vám : Dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnostiPříjemné prostředí, moderně vybavené pracovištěNástupní mzda - dohodou Finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostemPotenciál profesního růstuV případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis dle specifikace pozice na níže uvedenou adresu, nebo nás kontaktujte na níže uvedených telefonních číslech : Klima-Elektron s.

  r.o.Strahovská 170360 01 Karlovy Vary - Olšová VrataČeská republikaKde nás najdete?www.klimaelektron.cz Email : info klimaelektron.

  czTel. : +420 353 449 277 Fax : +420 353 564 828

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost