ŘIDIČ/KA AUTOBUSU
ČSAD Liberec, a.s.
Liberec, Frýdlant
před 1 dnem
source : Hitprace

Hledáme především zájemce z oblastí : Frýdlantu a Nového Města pod SmrkemÚvazek : - turnusová směna dle rozpisu služeb vč.

sobot, nedělí- nepravidelná přeprava- práce na plný úvazek nebo dohodu o pracovní činnostiKvalifikační předpoklady : -řidičské oprávnění sk.

D- osvědčení profesní a zdravotní způsobilosti řidičePopis práce : - v pravidelné přepravě osob v rámci integrovaného přepravního systému odbavovaní a přeprava cestujících v rámci Libereckého kraje, dobrá orientace- zájezdová přeprava cestujících v rámci Libereckého kraje Nabízíme : - dobré platové podmínky vč.

náhrady cestovného (tj. diet v Kč)- průměrná mzda 28 000 - 35 000,-Kč + diety dle výkonu a kvality přepravní práce,- placené čekání, jízdní výhody pro celou rodinu na linkách ČSAD Liberec, a.

s.- firemní stejnokrojOsobní předpoklady : - odborná znalost problematiky, časová flexibilitaNástup možný ihned.V případě zájmu o tuto profesi kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, e-mailem anebo přímo zašlete svůj profesní životopis.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost