Obsluha kartonážního stroje
AMMA PROGRESS s.r.o.
Lanškroun, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEDPRACOVNÍ NÁPLŇ : - nastavení a obsluha kartonážního stroje- manipulace s výrobním materiálem i s hotovými výrobky- pomocné práce v kartonážní výroběODMĚŇOVÁNÍ : - fixní část + pohyblivá část závislá na výkonuPOŽADUJEME : - dobrou fyzickou kondici (vzhledem k hmotnosti břemen je pozice vhodná spíše pro muže)- samostatnost, výkonnost, aktivní přístup- manuální zručnost- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup- plánování a organizace práce- ochota učit se novým věcem - orientace ve zboží, výrobních materiálech- časová flexibilita- čistý trestní rejstřík Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech.

Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na níže uvedený email. Výběrové řízení je více-kolové. V prvním kole dochází k výběru potenciálních kandidátů pouze na základě zaslaného životopisu.

Vybraní kandidáti budou posléze osloveni pro účast na osobní schůzce. V případě většího počtu silných kandidátů bude realizováno více kol pohovorů.

Společnost si vyhrazuje právo nevybrat žádného kandidáta příp. výběrové řízení kdykoli zrušit.Více informací naleznete na www stránkách : https : / / www.amma.cz / kariera

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost