Klientský servis i pro absolventy
RELIANTCO INVESTMENTS LTD, organizační složka
Praha
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáme především lidi, kteří mají chuť si vydělat, strop neexistuje. Nabíráme také studenty či brigádníky a možnost pracovat part-time.

Práce je také vhodná pro studenty ekonomie. kteří získají výbornou praxi.Náplň : - komunikace s potencionálními klienty o možnostech obchodování - prezentace společnosti a jejich služeb - assistence při zakládání klientských účtů- informování klientů a aktuální situaci na sledovaných trzích Požadujeme : - ukončené SŠ / SOU- výborný český nebo slovenský jazyk- běžnou znalost práce na PC a internetu- trestní bezúhonnost a spolehlivost - chuť a ochotu učit se novým věcem- tah na branku- vysoké pracovní nasazeníVýhody : Bonusy / prémie, provize z pradeje, Manažerský motivační program, flexibilní začátek / konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost