Sociální pracovníci
Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb
Benátky nad Jizerou, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : náměstí 17. listopadu č.p. 703Benátky nad Jizerou II294 71 Benátky nad Jizerou 1Prvotní kontakt : tel.

použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářPožadujeme : VŠ v bakalářském nebo magisterském programu sociálního zaměření, vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost.

Znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou, zájem o práci se seniory, výborné komunikační schopnosti, práce s PC (Word, Excel, internet), bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce : sociálně právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči v zařízení sociální péče, vedení sociálního šetření u zájemce o službu, jednání s klienty, fundraising, koordinace dobrovolníků, zajišťování kulturních a společenských akcí pro klienty.

Nabízíme : stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, velmi dobrý pracovní kolektiv, osobní ohodnocení po zapracování, mimořádné odměny, příspěvky z FKSP na : stravování, penzijní nebo životní připojištění, kulturní a společenské akce, pobytové zájezdy apd.

podporujeme další vzdělávání a osobní rozvoj, na vzdělávání finančně přispíváme. Platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341 / 2017 Sb.

platném znění.Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mailovou adresu : použijte odpovědní formulářBližší informace na telefonu použijte odpovědní formulář.

Zaměstnanecké výhody : stravování, příspěvky z FKSP, mimořádné odměny, vzdělávání.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost