PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ POHOTOVOSTNÍ ŘIDIČ / ŘIDIČKA - DPČ
Život Hradec Králové, o. p. s.
Hradec Králové, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Život Hradec Králové, o. p. s. .

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : třída Edvarda Beneše 1747 / 1, Hradec Králové 12 (Hradec Králové), 50012
  • Přidáno : 11.8.2019
  • Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče :

  • Dohoda o pracovní činnosti, nástup možný ihned
  • Náplň práce : v době pohotovosti od 19.00 hod. večer do 7.00 hod. ráno a od 7.00 hod ráno do 19.00 hod večer je zaměstnanec doma nebo v blízkém okolí, na pokyn dispečinku vyjíždí ke klientovi v tísni.
  • Zaměstnanec je odměňován za držení celé pohotovosti a za výjezdy ke klientům.

  • Požadujeme : min. nižší střední odborné vzdělání, řidičský průkaz sk. B
  • Nabízíme : cestovné
  • případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail : zivot.hk seznam.cz
  • Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné