Obsluha CNC junior
Karned Tools s.r.o.
Děčín, Czech Republic
před 2 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Krokova č.p. 767 / 6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2CChceš být součástí děčínské strojírenské společnosti Karned Tools s.

r.o. zabývající se vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů?Baví Tě práce na CNC strojích, chceš pracovat s moderním strojním vybavením?

Pak Tě rádi přivítáme v našem kolektivu.Na čem budeš pracovat?Budeš pracovat v kolektivu zkušených kolegů, kteří tě naučí, co bude potřebaPo zaučení budeš postupně přebírat zodpovědnost zejména : provádět seřízení CNC stroje, kontrola a měření výrobků dle kontrolních postupů, pracovat dle výkresové dokumentace a technologického postupu.

Jakého kolegu hledáme?Máš SOU vzdělání strojírenského směruOrientuješ se ve čtení výkresové dokumentaceJsi ochotný učit se novým věcemJsi samostatný, pečlivý a zodpovědnýNa oplátku Ti nabízímeUkaž nám co umíš, a my Tě za to dostatečně ohodnotíme, k tomu budeš mít prémie, příplatky a samozřejmostí jsou placené přesčasyPracovní doba je 7,5 hodiny od pondělí do pátku s možností přesčasůNabízíme Ti stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění v české výrobní společnostiPřátelský kolektiv, který Tě odborně zaškolíMáme benefity, které určitě využiješ (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, vybereš si ze 6 obědů a k 5 týdnům dovolené 2 dny sickdays)Nastup k nám ihned, případně se dohodnemeKontakt : Michaela Hlobilová, e-mail : michaela.

hlobilova karnedtools.cz, tel. 734 151 853První kontakt e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost