ZDRAVOTNÍ SESTRA PRO DOMÁCÍ OŠETŘOVATELSKOU PÉČI
Oblastní charita Klatovy
Klatovy, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Zdravotní sestra pro domácí ošetřovatelskou službu HOME CAREPRACOVIŠTĚ : Charitní ošetřovatelská služba, Václavská ul. 12, Klatovy a oblast působnost CHOSPOŽADUJEME : ukončené vzdělání všeobecná sestra, řidičský průkaz sk.

B, výpis z rejstříku trestů, ztotožnění se s posláním organizace, zodpovědnost, samostatnostNABÍZÍME : jednosměnný provoz, možnost zkráceného úvazku, 5 týdnů dovolené, stravenky, přátelský kolektivNÁSTUP možný ihned nebo dohodouMZDA : 24 500 Kč + příplatek za prostředí+ příplatky za odpr.

víkendy a svátek, přesčasyPŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE emailem : vladimira.flaxova klatovy.charita.cz, nebo na adresu : Oblastní charita KlatovyVáclavská ulice 12 / I.

339 01 KlatovyK PŘIHLÁŠCE PŘIPOJTE : motivační dopis, jméno, adresu bydliště, telefon nebo e-mail, strukturovaný životopis včetně dosavadní praxe, doklad o vzděláníVíce informací : Vladimíra Flaxová 731 433 767

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost