Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka
Charita Přerov,
Přerov
před 4 dny
source : Hitprace

Nástup dle individuální domluvy.Náplň práce : poskytování pečovatelských úkonů v domácnostech uživatelů (terénní forma práce), aministrativní práce na PC.

Požadavky : výhodou je vzdělání dle 116 odst. 5 písm. a-d) zákona č. 108 / 2006 Sb. o sociálních službách (kurz pracovníka v sociálních službách, popř.

jiné sociální vzdělání), řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, základy práce na PC, akceptace poslání a hodnot Charity, komunikativnost, odpovědnost, tvořivý přístup, schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita.

Nabízíme : možnost výkonu práce i na DPP; odbornou podporu (supervize, metodické vedení), zázemí stabilní organizace, další vzdělávání v oboruZájemci se mohou hlásit : - zasláním životopisu (CV) na e-mail : pecovatelka prerov.

charota.cz;- telefonicky na čísle 777 729 512 - Mgr. Klára Mimani

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost