Web Developer
Marketup
Praha, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Jsi absolventem nebo studentem s vášní pro programování a znalostí Python, SQL, HTML, JavaScript? Máš chuť se v této oblasti rozvíjet a postupně si převzít i celé projekty?

Neváhej nás kontaktovat!### Proč k nám?Jsme pražská digitální nezávislá agentura. Je nás přes 60 a sídlíme v krásných kancelářích přímo na Andělu.

Pracujeme pro značky jako je XXXLutz, T-Mobile, A3 Sport, AXA Assistance, Decathlon, Hamé, Jablotron, Člověk v tísni a desítky dalších.

Patříme mezi Google Premier Partners. Jsme jedna z největších partnerských agentur Facebooku v CEE. Propojujeme know-how v oblasti digital marketingu, webové i datové analytiky, strategie a kreativy.

Budeš součástí rostoucího technologického týmu, ve kterém je koncentrované know-how z oblasti technologií, webové a datové analytiky, optimalizace webu, automatizace a reportingu.

současnosti pracujeme s technologiemi Python, JavaScript (Typescript, React, GraphQL), MySQL, BigQuery, HTML, CSS a další.

Společně stavíme technologické řešení pro Marketup a datové nástroje pro naše klienty na technologiích Google Cloud Platform.

Tým Data & Technology vede u nás v Marketupu Jakub Nikodym.### Co tě v roli čeká Vývoj webové aplikace Centralizace mediaplánů Aktuálně dokončujeme přepis aplikace do nového stacku Backend máme řešen v Pythonu, na frontendu jsme se rozhodli pro React s Typescriptem a data z MySQL na frontend dostáváme přes GraphQL.

Roadmapa nových features je relativně nabitá. Jedná se o nejdůležitější nástroj pro zlepšení efektivity u nás v Marketupu.

Na projektu budeš dělat společně s našim developerem Martinem. Realizace vlastních nápadů a menších projektů V rámci Marketupu působíme jako R&D oddělení.

Každý člen týmu má na sobě rozvoj alespoň jednoho nového produktu / projektu, který si sám zvolil. Nápady jsou v týmu vítány a dáme ti prostor na to je realizovat.

Co u nás získáš?* Nabídneme ti jak stabilní dlouhodobé projekty, tak dynamické krátkodobé projekty tak, aby tvoje práce nebyla rutinní.

 • Budeš u nás patřit do sekce R&D, tady tě nečeká velké množství klientských projektů. Každý den však budeš zapojen do interních procesů, kde budeš mít volnou ruku co se týče realizace, ale zároveň zodpovídat za doručené výsledky.
 • Budeme investovat do tvého rozvoje a vzdělávání, máme seniorní lidi na externí konzultace i relativně široké portfolio hard skills v rámci týmu.
 • Pravidelně se budeme zajímat o to, co tě baví a jakým směrem se chceš profilovat.
 • Dáme ti svobodu a flexibilitu, kterou potřebuješ pro to, aby se ti dobře pracovalo.### Co dostaneš navíc?* Multisport kartu* Firemní auto* Profesní vzdělávání* Jazykové kurzy* Práci odkudkoli* Osobní rozvoj* Konference v zahraničí
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost