Poradce pro CS a zaměstnavatele „Podpora forem flexibilního zaměstnávání (FLEXI)“
Úřad práce České republiky
Sokolov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Hlavní náplň činnosti : Zajišťování poradenských, informačních a vzdělávacích činností v oblasti zaměstnanosti, volby a změny povolání a rekvalifikace zájemců a uchazečů o zaměstnání.

Spolupráce s dalšími útvary ÚP ČR, spolupráce se zaměstnavateli před nástupem účastníků do zaměstnání. Kvalifikační a další požadavky : - minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou - znalost práce na PC (MS Office) - výborné komunikační schopnosti - odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost - profesionální vystupování, psychická odolnost - řidičský průkaz výhodou Pracovní podmínky : - platové zařazení v 9.

platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku - pružná pracovní doba plný úvazek - předpokládaný nástup od 1.

července 2022 po dobu dočasné nepřítomnosti státního zaměstnance se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s 178 odst.

3 zákona o státní službě, v platném znění)Zaměstnanecké výhody : - 5 týdnů dovolené - 5 dní indispozičního volna (sick days) - 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí - stravenky v hodnotě 90 Kč- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb- odměny k životním a pracovním výročím V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 29.

června 2022 na e-mailovou adresu blanka.jenikova uradprace.cz. Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.

Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost