Sháníte práci na stálo? Zkuste Mekáč v Děčíně
McDonald's
Děčín, CZ
před 1 dnem
source : Welcome to the Jungle

Kdo jsme : Hledáte práci, která rozhodně nebude každý den stejná? Přidejte se do naší mekáčské rodiny v Děčíně. Práce je u nás každý den jiná a kolektiv velmi pestrý (věkově i zájmy), takže se určitě nebudete nudit.

Ideální kandidát / ka : Pokud máte čas během dne, cca od 7 : 00 (případně od 8 : 00 / 9 : 00) hodin, pak hledáme právě Vás.

Práce je na 6 - 8 hodin denně většinou od pondělí do pátku. Přesné směny domluvíme vždy na měsíc dopředu, takže nemějte strach, že byste třeba zapomněl / a přijít.

Naučíme Vás připravovat hambáče a obsluhovat všechny stroje v kuchyni. Ukážeme Vám, jak pracovat v týmu a až se na to budete cítit, vrhneme se na pokladnu a obsluhu zákazníků.

A protože máme rádi čisto a uklizeno, proběhne i malá seznamovačka s mopem, hadrem a koštětem.### Co Vám nabízíme : * nástupní mzdu 124 Kč / h* pracovní smlouvu a nebo zkrácený úvazek* příplatek 10% za noční směny u pracovní smlouvy* příplatek 10% za práci o víkendu u pracovní smlouvy* příplatek 100% za práci ve svátek u pracovní smlouvy* další navýšení mzdy po 3 měsících* možnost kariérního růstu až 195 Kč / h a tím to rozhodně nekončí!* možnost flexibilního plánování směn* 50% slevu na stravování* Benefit kartu, na které krom slevy do Mekáče najdete i nejrůznější slevy u našich partnerů* fajn práci u zaměstnavatele, který s Vámi počítá dlouhodobě* skvělou partu lidí### Co očekáváme : * schopnost pracovat od 7 : 00 (8 : 00 / 9 : 00) hodin, vždy po 6 - 8 hodinách od PO do PÁ (občas i víkend)* chuť učit se novým věcem* spolehlivost a zodpovědný přístup### Máš další otázky?

Zavolejte nám ve všedních dnech 7 : 00 - 17 : 00 hodin na číslo : 720 032 080.## Benefits- Bonusy / prémie- Sleva na firemní výrobky / služby- Vzdělávací kurzy, školení- Závodní stravování- Občerstvení na pracovišti

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost