Vývojáři webu a multimédií
MSD Czech Republic s.r.o.
Praha-Košíře, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Předem kontakt na email : jana.hoskova ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta, který má zkušenost v oblasti vývoje mobilních a webových aplikací, rozumí tvorbě konceptů a prototypů pro širokou škálu platforem a spotřebitelů a velmi dobře se orientuje v oblasti UCD metodologie a Lean UX principů.

Ideálně má zkušenosti s prací ve Startupu a programováním a má technické vzdělání. Nový kolega se bude podílet na vývoji mobilních a webové řešení pro lékaře, výzkumníky, výrobní inženýry a další spolupracovníky.

Bude součástí mezinárodního týmu User Experience, který se skládá z 15 členů, s perspektivou vedení menších UX týmů a zaškolování nových kolegů.

Tým bude pracovat s novými technologiemi (Holo Lens, Google Glass, 3D printing, Usability Lab, WeInspire collaborative wall apod.)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost