Lakýrník + 30.000 Kč nástupní bonus
Orienta Czech s.r.o.
Horní Benešov, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta, českou strojírenskou firmu hledáme (stabilní zaměstnavatel) : LAKÝRNÍKA NOVÁČKA I SPECIALISTU NÁBOR DO KMENE FIRMY (po zapracování smlouva na neurčito) Nástup možný IHNED VOLNÉ VÍKENDY Směny : 12-tky Směny 16 : 00 - 04 : 00 h / nebo / 18 : 00 - 06 : 00 hodin.

Náplň práce : Nováčci : ruční lakování nenáročných povrchu kolejových vozidel (nenáročnost na kvalitu) Zkušení lakýrníci : ruční lakování tlakovými pistolemi s vyšší náročností na kvalitu nástřiku barvy Profi lakýrníci : lakování i dvěma barvami zároveňPožadujeme : Praxi jako lakýrník (ať už jako nováček nebo dlouholetou praxi od toho se bude odvíjet Váš plat) Zkušenost s ručním lakováním (tlakové pistole, atd.

Nabízíme : Plat, který se odvíjí od Vašich zkušeností (můžeme nabídnout i více, pokud vidíme, že je kandidát zkušený) Možnost platového růstu Náborový příspěvek 30.

000,- Kč Na konci zkušební doby Vám nabídneme smlouvu na dobu neurčitou Levné teplé obědy ve firemní kantýně na pracovišti Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.