HLAVNÍ SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - Praha 9
ManpowerGroup s.r.o.
Praha-Běchovice
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence samostatné účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví v oblasti zúčtovacích vztahů (odběratelé, dodavatelé, zaměstnanci, zúčtování daní a dotací aj.

Kontrola správného ocenění pohledávek a závazků v účetnictví. Vyčíslení a zaúčtování kurzových rozdílů k datu uskutečnění účetního případu.

vyúčtování zakázek kontrola příjmové i nákladové stránky provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví zpracování měsíčních a ročních závěrek účtování bankovních výpisů kontrola saldokont příprava podkladů k účetní závěrce příprava podkladů a zpracování výroční správy společnosti komunikace s daňovým poradcem a auditorem spolupráce na agendě DPH v ČR, i v zahraničí reporting správa a zajištění inventarizace majetku a závazků -

provádění dokladových inventur, spolupráce při provádění fyzických inventur a pořizování inventurních soupisů výpočet mezd k danému termínu zpracování podkladů pro výplatu dávek nemocenského pojištění zpracování exekucí a srážek ze mzdy zaměstnanců zpracování ročního zúčtování záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků a daňového zvýhodnění plnění ohlašovací povinnosti na příslušné úřady (OSSZ, FÚ, ZP atd.

vystavování evidenčních listů zaměstnanců, mzdových listů, potvrzení o výši příjmů příprava podkladů pro auditPožadujeme : Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru Praxe v účetnictví min.

5 let znalost právních předpisů vztahujících se k účetnictví, daňové soustavě a mzdové agendě znalost MS Excel zkušenosti z práce v účetním programu PREMIER výhodou spolehlivost, samostatnost, preciznost, mlčenlivost znalost angličtiny -

občasná komunikace se zahraničím emailem (vydané faktury) možné i na částečný pracovní úvazek dle dohodyNabízíme : zaměstnání u prosperující české společnosti pružnou pracovní dobu 5 týdnů dovolené nadstandardní finanční ohodnocení mobilní telefon, notebook stravenky příspěvek na penzijní připojištění sick daysVzdělání : vyšší odborné, SŠ s maturitou, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost