asistentka back office 170 kč/hod
Randstad
Praha, Hlavní město Praha
před 5 dny

job description

Chceš být součástí druhé největší potravinářské firmy na světě, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek a bramborové chipsy Lay's? Hledáme právě Tebe !

Náplň práce :

  • organizační a administrativní podpora managementu
  • zadávání a evidence faktur
  • organizace kalendáře nadřízeného
  • spolupráce na přípravě firemních akcí
  • telefonická a e-mailové komunikace s klienty
  • odesílání a přijímání poštovních a kurýrních zásilek
  • Své CV zasílejte na email petra.prochazkova randstad.cz

    co vám nabídneme

  • práce ve stabilní společnosti
  • mzda 170 Kč / hod
  • nástup možný ihned
  • benefity - stravenky
  • typ smlouvy : dohoda o provedení činnosti
  • pracovní doba po - pá 8 : 30 - 17 : 00
  • místo výkonu práce : Praha 7 - Holešovice (ulice Jankovcova)
  • co od vás očekáváme

  • spolehlivost
  • komunikativnost
  • schopnost komunikovat v AJ
  • znalost MS Office
  • Požádat