Systémoví analytici
ZENSAR TECHNOLOGIES (UK) LIMITED, odštěpný závod
Praha-Hostivař, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. použijte odpovědní formulář kontaktní osoba Vršecká Erika UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Zpracování obchodních požadavků do dokumentů / specifikací s vysokým / nízkým technickým designem Příprava balíčků kódů a dokumentace vztahující se k propagaci kódu ve výrobním prostředí Poskytovat konzistentní podpory pro kontinuitu provozu Správa účtů podpory a analýza základních příčin a jejich rozlišení Příprava dokumentace pro analýzu dopadů, testovací případy a migraci kódu Rozsáhlé zkušenosti v různých technologiích společnosti Microsoft, jako jsou ASP.

NET, C#, SQL Server, AngularJS, SharePoint. Pracovní zkušenosti se systémy řízení JIRA, Share point, Remedy Znalost dalších CMS nástrojů, jako je Sitecore atd.

Vynikající schopnosti při ladění a používání kódu Silná komunikace a týmové koordinační dovednosti ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : 20 dní dovolené, příspěvky na pojištění, soukromá zdravotní klinika, stravenky, příspěvky na školné pro až 2 děti, home office, založení bankovního účtu, lítačka, mezinárodní školení, orientační exkurze

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost