SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ
AC Jobs
Královéhradecký kraj
před 4 dny

Hledáte zajímavou pozici v administrativě a zákaznickém servisu? Chcete denně komunikovat v angličtině? Baví Vás organizovat a zajišťovat věci v čas a v termínu?

Pojďte s námi vykročit k lepším zítřkům.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za dodržování termínů
  • běžná administrativa a komunikace s klienty
  • plánování jednotlivých dodávek
  • úzká spolupráce s kolegy
  • Co požadujeme?

  • anglický jazyk na komunikativní úrovní B2
  • min. středoškolské vzdělání
  • znalost MS Office Excel
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • orientaci v systému SAP výhodou
  • aktivního řidiče sk. B a komunikativnost
  • Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • vlastní rozvržení pracovní doby
  • občerstvení na pracovišti
  • další osobní vzdělávání
  • stravenky
  • intenzivní použití cizího jazyka
  • příspěvky na sportování
  • místo výkonu práce : Královehradecký kraj
  • Požádat