Vedoucí skupiny výroby
FOXCONN CZ s.r.o.
Pardubice
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce Parduibce. Koho hledáme : Za úspěchem každé společnosti stojí její zaměstnanci. Pro jejich co nejefektivnější fungování hledáme parťáka, který je iniciativní a má zkušenosti s vedením lidí.

Jste flexibilní a máte chuť do práce? Tak hledáme právě Vás! : -)Co u nás budete dělat : Jako správný vedoucí budete vést své zaměstnance, plánovat jejich směny a podporovat je v práci.

Budete pravá ruka našeho supervizora a hlavní člověk pro své podřízené.A co Vás u nás bude dělat šťastnými : Stabilní práci, stálý příjem a odpovídající finanční ohodnocení.

5 týdnů dovolené.Teplé obědy / večeře za 22,- Kč v naší jídelně (česká i mezinárodní kuchyně!).3000,- ročně na benefity (Kino, wellness, jazykový kurz anebo si vyberte něco úplně jiného).

Slevy u obchodníků (Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké od T-Mobile, levnější cestování s LeoExpress a další ).

Min. 3.000,- ročně příspěvek na penzijní připojištění.Máte kamaráda / známého a chcete pracovat s ním společně? Přiveďte ho k nám a dostanete 10.

000 Kč za doporučení nového zaměstnance! No a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál

 • Chcete vědět víc? Kontaktujte naši personalistku!Anastasiia Chabykinatel. : +420 734 644 809e-mail : achabykina cz.foxconn.com
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost