ABSOLVENT PRO PROJEKTY VE STROJÍRENSTVÍ
AC Jobs
Přerov
před 8 dny

Jste absolventem gymnázia, strojírenského oboru či člověkem z oboru s kratší praxí a zajímá Vás oblast produktového řízení?

Domluvíte se německým jazykem a chcete se podílet na mezinárodních projektech? Pak tuto možnost využijte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis!

Pracovní náplň

  • Realizace projektů pro strojírenský průmysl na tuzemských i zahraničních trzích
  • Zastřešení projektů po technické stránce a zároveň jejich prezentování a dojednávání obchodních podmínek
  • Komunikace s klienty, partnery a subdodavateli v ČJ i AJ / NJ
  • Práce s technickou dokumentací
  • Tvorba kalkulací
  • Spolupráce s jednotlivými úseky podniku
  • Co požadujeme?

  • Absolventy gymnázia, nebo technické vzdělání výhodou (či kándidáty s krátkou praxí)
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Organizační schopnosti a vůli rozvíjet se v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Loajalitu vůči zaměstnavateli, stabilitu
  • Co nabízíme?

  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Bonusy až ve formě 13. mzdy
  • Krytí části nákladů na dopravu
  • Stravenky a možnost stravování se přímo v podniku
  • Zvýhodněné tarify na telefon
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Lokalita : Valašské Meziříčí, Hranice, Nový Jičín, Přerov
  • Požádat