Lékař/ka pro chirurgické oddělení
Nemocnice Šumperk a.s.
Šumperk
před 17 minutou
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Nerudova č.p. 640 / 41, 787 01 Šumperk. Požadujeme : - Ukončené vysokoškolské vzdělání, odbornou způsobilost dle zák.

č. 95 / 2004 Sb. v platném znění - specializovaná způsobilost předností!!- praxe v oboru vítána,- schopnost aktivního, samostatného jednání,- vstřícné chování a vystupování,- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme : - Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice)Mzdové podmínky : - Mzdové ohodnocení v souladu s vnitřními předpisy + individuální ohodnocení pracovní výkonnosti!Benefity : - Nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti (např.

příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc .), - možnost ubytování.Termín nástupu : ihned - případně dle dohodyKontakt : Ing.

Mgr. Renata Kleštincová - personalistka, renata.klestincova nemocnicesumperk.cz, tel. : 583 334 562, 607 925 724

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost