Samostatný/á referent/ka odboru sociální péče a zdravotnictví pro agendu sociálně-právní ochrana dětí MěÚ Poděbrady
Město Poděbrady
Poděbrady, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Předpoklady : - vzdělání se zaměřením dle 110 odst. 4 zákona č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, případně prokázání odborné způsobilosti k výkonu povolání sociálního pracovníka podle původní úpravy 110, odst.

4, písm. c) a d) zákona č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách, účinné do 31.12.2016.Výhodou : - praxe ve státní správě či samosprávě - znalost právních norem nutných k výkonu povolání sociálního pracovníka, zejména zákona č.

359 / 1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů - uživatelská znalost práce na PC - samostatnost, organizační schopnosti, ochota dále se vzdělávat - řidičské oprávnění skupiny B - zkouška odborné způsobilosti - obecná část + zvláštní část pro správní činnost při SPONáplň práce : Práce v odboru sociální péče a zdravotnictví MěÚ Poděbrady - úsek SPOD.

Zajišťování sociálně-právní ochrany dětí, vyhodnocování situace ohroženého dítěte a jeho rodiny, tvorba individuálních plánů ochrany dítěte, organizace případových konferencí pro řešení konkrétních situací ohrožených dětí a jejich rodin.

Poskytování sociální práce a koordinace řešení případů ohrožených dětí, výkon veřejného poručenství a opatrovnictví dětí.

Nabízíme : stravenky, příspěvek na rekreaci, ošatné, indispoziční volno, pružná pracovní doba.Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky v době : 8 : 00 - 11 : 00 hod. nebo 13 : 00 - 15 : 00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost