Servisní technik Strojírenství
Talentica
Plzeňský kraj
před 9 dny

Po našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme nové členy do týmu na pozici Servisní technik.

Hledáme několik uchazečů do lokality Středočeského a Plzeňského kraje.

Pokud máte zkušenosti na podobné pozice a baví Vás cestování, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Na co se můžete těšit?

  • perspektivní a stabilní práci u zahraniční firmy
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování a příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy
  • 13.plat a vánoční bonus
  • služební automobil, home office, notebook
  • Co Vás čeká?

  • oprava a údržba strojírenských zařízení
  • montáž
  • školení, instruktáže
  • cestování po daném regionu
  • návstěvy zákazníků
  • podpora prodeje
  • Co byste měl / a splňovat?

  • minimálně výuční list v oboru elektrikář, elektromechanik
  • zkušenosti na podobné pozici
  • chuť cestovat a učit se nové věci
  • vyhláška 50
  • řidičský průkaz
  • Požádat