řidiči nákladního vozidla - sk.C
JANKA ENGINEERING s.r.o.
Praha-Radotín, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Vrážská č.p. 143, Radotín, 153 00 Praha 512 kontakt : Salačová Eva DiS., tel. : použijte odpovědní formulář / Po-Pá od 8 : 00-15 : 00hod.

e-mail : použijte odpovědní formulář Společnost JANKA Radotín a.s. hledá řidiče skupiny C pro zajištění dopravy materiálu nákladním vozidlem MAN.

Nejedná se o přepravu na velké vzdálenosti, budete jezdit tzv. "okolo komína", max. do 100 km. Práce na ranní směnu (pondělí - pátek) Požadujeme : SOU / SŠ, platný řidičský průkaz skupiny C, předchozí profesní praxi jako řidič nákladního vozidla.

Spolehlivost, samostatnost. Mzdové ohodnocení dle zkušeností a předchozí praxe. Nástup možný ihned. V případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail : použijte odpovědní formulář a do předmětu zprávy uveďte Řidič - JANKA Radotín, a.

s. Zaměst.výhody : zaměstnanecké benefity - příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, 5 týdnů dovolené, přátelský kolektiv, nástup možný ihned, místo výkonu práce Praha Radotín

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost