Obchodní zástupce
PAPERA s.r.o.
Domažlice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Jaká Tě čeká práce : Dostaneš ke správě region, ve kterém budeš mít portfolio aktivních zákazníků, které budeš zároveň rozšiřovat.

Budeš prezentovat naši společnost, produkty a služby, zpracovávat cenové nabídky. Očekávej také obchodní administrativu.

Co očekáváme : Jsi 100% obchodník, máš tah na branku a pro dosažení "cílové čáry" uděláš cokoliv. Máš vynikající komunikační a prezentační schopnosti a příjemné vystupování.

Bydlíš v příslušném regionu. Řidičský průkaz sk. B je samozřejmostí. Na co se můžeš těšit : Zázemí úspěšné české společnosti.

Přátelskou partu kolegů, kteří dokáží nejen oslavit skvělé výsledky, ale také povzbudit a poradit, když se nedaří. Budeš mít možnost vzdělávat se, jak v produktech, tak ve svých dovednostech.

Firemní akce, na které se dlouho vzpomíná. Flexibilní pracovní dobu. Dostaneš automobil pro služební a soukromé účely. Samozřejmostí je mobilní telefon s neomezeným tarifem.

Motivovat tě chceme i finančně, dokážeme ocenit skvělé výsledky. PODPORU, sami víme, že každý začátek je těžký. Jsi-li absolvent, neváhej a využij příležitosti.

Jdeš do toho s námi? Jestli tě pracovní pozice zaujala, pošli nám životopis a my tě budeme kontaktovat.Případně kontakt telefonicky 8 : 00 - 14 : 00 hod.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost