řidič - údržbář
SANSIMON, s.r.o.
Rajhrad
před 9 hodinami
source : Hitprace

První kontakt : telefonicky, e-mailem nebo osobně (po telefonické domluvě - adresa shodná s místem výkonu práce)Pouze pro OZP či OZZ.

Popis pracovní pozice- rozvoz obědů- sanitace a úklid vozidel- drobné údržbářské práce- Práce na zkrácený úvazek (25 h týdně).

Požadujeme- Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost.- Ŕidičský průkaz skupiny B- Statut OZP (invalidní důchod) podmínkou.

Nabízíme- Mzda od 12 000 Kč v pravidelném výplatním termínu- Příspěvky na stravu.- Práce v Rajhradě. - Příjemné pracovní prostředí.

 • Zaměstnanecké benefity. Schůzku a další informace je možné domluvit na telefonním čísle 608 683 056 v pracovní dny od 8 : 00 do 14 : 00Místo výkonu práce : SANSIMON, s.
 • r.o., Jiráskova 47, 664 61 Rajhrad

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost