Osoba odborně způsobilá v BOZP a PO
APOSTAV spol. s r. o.
Mariánské Lázně, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : třída Vítězství 246 / 6b, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou.

Vhodné i pro absolventy. Zkrácený úvazek 38 hod / týdně. Pracovní doba : Po-Čt (7 : 00-12 : 00 h, 13 : 00-15 : 30 h), Pá (7 : 00-12 : 00 h a 12 : 30-13 : 30 h).

Požadujeme : znalost práce na PC (znalost práce s programy MS Office), řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič / ka), samostatnost, spolehlivost, flexibilita při pracovních úkonech, manuální zručnost, schopnost týmové práce, jednání s lidmi, vystupování před skupinou posluchačů, zájem a ochota učit se novým věcem, aktivní přístup.

Nabízíme : příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, sick day, pracovní oděv s firemním logem, zkrácená pracovní doba v páteční dny.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat Po-Pá 8 : 00-16 : 00 h) anebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost