Hydrogeolog
MEGA a.s.
Stráž pod Ralskem, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Co vás u nás čeká?- práce na komerčních a vědecko-výzkumných projektech zahrnující : - terénní průzkum, monitoring hladin a kvality podzemních vod, hydrodynamické zkoušky, zpracování a vyhodnocení získaných dat, zpracování hydrogeologických posudků a odborných zpráv- účast na odborných konferencích - práce v přátelském a malém kolektivuCo získáte?

 • Zajímavou práci v soukromé české společnosti s unikátním know-how v oboru- Měsíční mzdu v rozpětí 25.000 až 30.000,- podle praxe + pololetní / roční odměny- 5 týdnů dovolené- Pružnou pracovní dobu v 37,5hodinovém pracovním týdnu- Umožníme Vám na sobě pracovat, sami si vyberete školení v oboru- Příjemné pracovní prostředí v moderně vybavené budově- Dotované stravování ve vlastní jídelně, kafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k výročím, zvýhodněné úvěry a půjčkyJak si vás představujeme?
 • Máte dokončené VŠ vzdělání v oboru geologie - Máte organizační schopnosti, rozhodnost a schopnost samostatně pracovat- Jste manuálně zručný- Ovládáte MS Office, Corel, MODFLOW a Surfer výhodou - Máte řidičský průkaz sk.
 • B Kdo jsme? Přední světový dodavatel membránových technologií pro čištění vod působící na trhu již 26. rokem. V divizi ekologie a sanace jsme odborníci na geologii, hydrogeologii a další vědní obory.

  Díky propojování informací z různých oborů umíme vyřešit téměř každý ekologický problém. Sídlíme ve Stráži pod Ralskem a informace o nás najdete na našem webu www.

  mega.cz.Jak nás kontaktujete? CV zašlete Věře Lysé na vera.lysa mega.cz nebo zavolejte na 487 888 155, 775 018 384.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost